Uitgestelde Wedstrijden

 

 

Uit en Thuis wissel
Speelweek Datum heenronde Divisie Wedstrijd   Datum terugronde
5 23/11/2019 Ere Club 2000 A - De Adelaar A   7/03/2019
11 18/01/2020 3C Melchior - Nineball   2/05/2020
8 21/12/2019 Ere The Musketeers A - De Adelaar A   4/04/2020
5 23/11/2019 3B De Wolven - De Adelaar C   7/03/2020
8 21/12/2019 2A Boskant - 't Macheltje   3/04/2020
8 21/12/2019 1 The Musketeers B - Bullmasters   4/04/2020
10 11/01/2020 3A The Flushkes - De Tapperij   25/04/2020
           
           
Verplaatste wedstrijden (terugronde start 01/02/2020)
Speelweek Voorziene datum Divisie Wedstrijd Wordt gespeeld op Uitslag
2 19/10/2019 Ere Flying Darts - The Musketeers A 25/01/2020 3-7
3 2/11/2019 3C The Bully´s A - Erasmus 26/10/2019 2-8
4 9/11/2019 Ere Club 2000 A - Bull´s Eye A 16/11/2019 7-3
5 23/11/2019 3C The Bully´s A - NineBall 16/11/2019 2-8
6 30/11/2019 2B 't Zoalke - Den Tennis 7/12/2019 5-5
6 30/11/2019 3C De Adelaar B - The Black Arrows 7/12/2019 5-5
6 30/11/2019 3C Erasmus - Lions C 28/12/2019 7-3
6 30/11/2019 Ere Nine Darters - De Pikkers 25/01/2020 2-8
7 14/12/2019 1 t Amusement - D'n Hoek 7/12/2019 8-2
7 14/12/2019 2A De Duvels - Eagles 25/01/2020 8-2
7 14/12/2019 2B Shotgun B - Sonja´s Cafe 7/12/2019 6-4
7 14/12/2019 3A The Flushkes - Shotgun A 25/01/2020 1-9
8 20/12/2019 3A t Blokske - De Tapperij 13/12/2019 8-2
8 21/12/2019 3A The Bully's B - Bull's eye B 25/01/2020 2-8
8 21/12/2019 3B t Buske - Terlengs 7/12/2019 5-5
8 21/12/2019 3C De Dolle Haring B - The Black Arrows 16/11/2019 3-7
9 4/01/2020 2B Het Lamme Handje - Club 2000 B 7/12/2019 5-5
9 4/01/2020 Ere Nine Darters - Club 2000 A 7/12/2019 2-8
10 10/01/2020 3A t Blokske - Lions D 17/01/2020 8-2
10 11/01/2020 3C De Joker B - Lions C 25/01/2020 4-6
10 11/01/2020 3C De Bully's A - Melchior 25/01/2020 2-8
10 11/01/2020 Ere De Adelaar A - Kivela Boys 25/01/2020 5-5
11 18/01/2020 2B De Barrier B - Den Tennis 25/01/2020 7-3
12 1/02/2020 2A Tegen ´t Randje - Anonymous 25/01/2020 3-7
12 1/02/2020 2A De Koekeoek - De Joker A 25/01/2020  
12 1/02/2020 2B Shotgun B - Den Tennis 22/02/2020  
12 1/02/2020 3C Dolle Haring B - Nineball 17/02/2020  
12 1/02/2020 Ere De Pikkers - Bull's Eye A 22/04/2020  
17 14/03/2020 2B Barrier B - Sonja's Cafe 18/04/2020  
18 28/03/2020 3B Lions B - Bull's Eaya C 18/04/2020  
18 28/03/2020 Ere The Musketeers A - Bull's Eye A 18/04/2020  
20 11/04/2020 Ere Club 2000 A - Nine Darters 4/01/2020 7-3